Gegužės 1-oji Čekijos mieste Brno

Gegužės 1-oji darbo žmonių solidarumo šventė. Ta proga daugelyje pasaulio valstybių profsąjungos ir darbo liaudį atstovaujančios organizacijos inicijavo eisenas ir demonstracijas.

Darbo liaudies šventę Brno miesto Čekijoje darbo liaudis pažymėjo mitingu ir eisena. Susirinko keli šimtai žmonių, kai kurie jų dėvėjo juodas striukes ir buvo gerai išblizgintomis galvomis. Jie reikalavo panaikinti kapitalizmą, sukurti daugiau darbo vietų ir darbo vietas skirti čekams. Transparantuose puikavosi organizacijos „Antifa“ simbolika ir tai atrodė ganėtinai keistai žmonių, plikomis galvomis, rankose.
Čekijos valdžia į jų reikalavimus reagavo labai rimtai. Visos aplinkinės gatvės buvo blokuotos, veiklą prižiūrėjo keli šimtai policininkų su specialia, riaušėms malšinti skirta ekipuote, vaizdo stebėjimo ir įrašymo įranga. Policininkų buvo maždaug tiek pat, kiek ir eisenos dalyvių. Policijai talkino kelios medikų brigados, konfliktų sprendimo specialistai, o virš mitingo ir eisenos vietos ratus suko sraigtasparnis. Viską stebėjo ir fiksavo maždaug 30 žurnalistų ir tiek pat japonų su išmaniaisiais telefonais.

 

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.