TV laida „Praeities žvalgas“ (video)

Praeities žvalgas

Praeities žvalgas – unikalaus formato istorinės dokumentikos laidų ciklas apie šaltojo karo laikotarpio buvusius slaptus karinius objektus.
Kartu su laidų autoriumi, režisieriumi, verslininku Šarūnu Jasiukevičiumi žiūrovai leisis į įtampos, neįtikėtinų atradimų ir praeities ženklų kupiną laidų seriją.
Laidos autorius lankysis slapčiausiuose sovietmečiu veikusiuose kariniuose objektuose ir pristatys miestų tyrinėtojų medžiojamus, kasdienybėje nepastebimus šaltojo karo reliktus. Atokiausiose miestų pašonėse ar mažai girdėtose gyvenvietėse įkurti kariniai objektai pažįstami tik vietiniams gyventojams, nustebins ne vieną ir vers suklusti – galbūt vietovė, kurią matote kasdien, slepia panašų gyvosios gamtos užkariaujamą palikimą.
„Norint surasti tokį objektą, reikia ne tik tyrinėti žemėlapius, išmanyti istoriją ir karybą, bet ir sekti naujausius miesto tyrinėtojų forumus internete. Tai nėra pats saugiausias užsiėmimas – apleisti pastatai griūva, daugelis vietų nesutvarkytos ir neišvalytos, gali pasitikti besisunkiantis mazutas ar pavojingas radiacijos kiekis“,- pasakoja laidos autorius Š. Jasiukevičius.

Autorius ir laidos vedėjas Šarūnas Jasiukevičius.

Gamino video studija „Media Lab“ – www.medialab.lt

Užsakovas „Init“ televizija.

1 komentaras

  1. Žiūriu apie Konstantinavą, atvykite į Balbieriškį. Vaizdas tas pats: buvusi spirito gamykla, buvusi profesinė mokykla, buvęs galvijų auginimo kompleksas, buvusi vidurinė mokykla… viskas BUVĘ

    Parašyti komentarą

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.