Vaidybinis – mokomasis lietuvių kalbos filmas

Vaidybinis – mokomasis lietuvių kalbos filmas buvo sukurtas Vilniaus universiteto (VU) užsakymu. Filmas skirtas lietuvių kalbą studijuojantiems užsieniečiams.

Vaidybinis – mokomasis lietuvių kalbos filmas sukurtas panaudojant tipines ir dažniausiai naudojamas lietuviškas frazes, kurios reikalingos užsieniečiams.

Vaidybinis – mokomasis lietuvių kalbos filmas pasakoja apie dviejų užsieniečių – vokiečio Jurgeno ir italo Lukos viešnagę Lietuvoje. Jaunuoliai atvyksta pas savo draugą Andrių, susipažįsta su jo žaviąja seserimi Egle, bei jų tėvais. Andrius pasakoja užsieniečiams apie lietuviškas tradicijas, Kūčias ir Kalėdas, visi kartu aplanko Trakus, ragauja kibinus. Pažinties pradžioje Jurgenas ir Luka rodo palankumą Andriaus seseriai Eglei, vėliau dėl jos dėmesio netgi vystosi konkurencija.

Vaidybinis – mokomasis lietuvių kalbos filmas yra lengvo turinio, dialogai paprasti ir lengvai suvokiami.

Dalis filmo vaizdų nufilmuoti naudojant bepilotį orlaivį – droną. Bepiločio orlaivio – drono operatorius Šarūnas Jasiukevičius

Režisierius Šarūnas Jasiukevičius

Gamino video studija Media Lab – www.medialab.lt

 

2 komentarai

  1. crm apima pardavimus,rinkodara ir aptarnavima, norint turėti sėkmingą verslą labai svarbu įsidiegti VVS siekiant sėkmingesnio verslo

    Parašyti komentarą

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.